fbpx

Грузія

Кутаїсі - Грузія | Житомирська Міська Рада

Грузія

Запрошуємо Вас до Грузії, в цю унікальну країну, що має колосальний туристичний потенціал – протяжне Чорноморське узбережжя, гірські, приморські, бальнеологічні та грязьові курорти; пам’ятники археології, історії, архітектури та мистецтва, багато з яких просто не мають аналогів, а також численні пам’ятки природи. І все це зосереджено на невеликій території, населеній привітним і самобутнім народом, настільки ж давнім, як і сама ця земля. Відкрийте собі різноманіття грузинських вин; досліджуйте гірські стежки і підкоріть найкрасивіші вершини Кавказу, насолоджуйтеся мелодійними поліфонічними піснями та національними танцями, відвідайте музеї та виставки прикладного та образотворчого мистецтва, колоритні місцеві базари, пекарні, кузні, сірчані лазні, лавки давнини.

 

Запрошуємо на побачення у Батумі 8 березня

 5 днів – 4 ночі Дата туру: 05.03 – 09.03 2022

Маршрут: Батумі – Сарпі – Гоніо – Петра – Шекветілі – Гірська Аджарія – Батумі

Национальный парк Мтирала — Friend in Georgia

 1 день, 05.03 Денний приліт у Батумі. Зустріч в аеропорту, трансфер на вітальний аджарський хачапурі. Поселення до готелю. Екскурсія «Запрошуємо на побачення з Батумі» У ці весняні дні красень – Батумі дивуватиме Вас! Подарована від щирого серця ніжна гілочка Мімози асоціюється у нас з весною, зі святом! Ми подаруємо Вам бульвар квітучої мімози! Весь квітучий Батумі сьогодні для Вас! батанічний сад Батумі Батумі знаходиться на узбережжі Чорного моря і, немов дорогою оправою, обрамлений екзотичною флорою субтропіків. Пальми, кипариси, магнолії, бамбук, лимонні та апельсинові дерева пахнуть тут буквально на кожному кроці. Бульвар, який тягнеться вздовж усієї берегової лінії, і приковує до себе погляди туристів – це найдовший і найкрасивіший бульвар у Європі! А ще куточок Італії – площа Piazza, вежа грузинської азбуки, площа Аргонавтів з пам’ятником царівні Медеї та унікальним астрономічним годинником на вежі та багато іншого, чим може здивувати Вас красень місто! Батумський бульвар прикрашають пальми, стилізовані під нічні ліхтарі, що виблискують різнобарвними вогнями будівлі і скульптури і, звичайно ж, «Батумське гігантське металеве кохання – Алі та Ніно» — все це настільки неймовірно, що викликає бурю емоцій у душі навіть найдосвідченіших! Вільний час. Після казкового Батумського заходу сонця, що йде в море, Вам відкриється зовсім інше місто – він, не просто красивий, він, божественно красивий! Лазерне шоу танцюючих фонтанів усіляких відтінків із зображенням 3D – це видовище нікого не залишить байдужим! У вільний час підніміться до вежі ресторану – пам’ятника грузинському алфавіту, який входить до 14 алфавітів світу! Або прокотитеся на колесі огляду – красень місто відкриється Вам з висоти! батумі 1 Вечером Вечеря «Запрошуємо на аджарський хачапурі і не лише)!» Ніч у готелі. 

 

Крепость Пэтра

День 2, 06.03 Сніданок. Екскурсія «Знайомство з Чорноморським узбережжям» Фортеця Петра. Відомості про Петра, як відомої історичної фортеці, міського та єпископського центру, збереглися у візантійських історичних джерелах VI-IX ст. (У новелах Юстиніана, в оповіданнях Прокофія Кесарійського тощо). За даними відомостями, на південному кордоні Лазики (Лазика – так називалася нинішня частина Чорноморського узбережжя Грузії), біля моря, на стратегічно важливому місці за наказом імператора Юстиніана (527-565), було побудовано місто, яке відіграло важливу роль у війні римлян з Іраном. . Побудований у скелястих місцях місто назвали Петра, що грецькою мовою означає «камінь, скелю». У VI-IX ст. у джерелах, згадується фортеця Петра як, що входить до Константинопольського патріаршества, одна з єпархій Лазького царства. Петра Ви хочете побачити всю Грузію одразу? Ми запрошуємо Вас згадати казку про Гулівера та ліліпутів та відвідати з нами музей найважливіших архітектурних пам’яток Грузії просто неба «Грузія в мініатюрі». Цікава експозиція, яка познайомить із усіма регіонами Грузії, виконаними на відкритому просторі площею 2 га. На цій території побудовано 54 найзначніші об’єкти в історії та природі Грузії, за якими Грузія сьогодні впізнається у світі. Біля воріт парку, як тільки ви пройдете турнікет, ви відразу потрапляєте у світ мініатюрних палаців, монастирів, печерних міст та фортець. У парку ви побачите не просто схематичні макети, а точні зменшені копії грузинської архітектурної спадщини. Поруч із кожним макетом знаходиться табличка з назвою, описом його особливостей та історії. грузія в мініатюрі На нас чекає ще одне загадкове місце! Це місце – розкішний гай вікових евкаліптів! Серед дерев стоять скульптури всесвітньо відомих композиторів, музикантів, співаків! Щоб послухати, як співає Едіт Піаф, Лучано Паваротті, або грає Бетховен, Вам варто просто присісти на лавочку, наприклад, біля скульптури Бетховена – і великий маестро зіграє спеціально для Вас! Едіт Піаф Повернення до Батумі. Закінчення обслуговування. 

 

Арочный мост царицы Тамар

3 день 07.03. Сніданок. Вільний день у Батумі. 4 день 08.03. Сніданок. Вітаємо зі Святом Весни всіх жінок! Сьогодні ми даруємо Вам красу гір! Екскурсія в гірську Аджарію «Романтика моря та гір» Селище Сарпі – кордон із Туреччиною, колишньою Візантійською та Трапезундською імперією, саме звідти, з Каппадокії, тоді ще римської провінції, прийшла до Грузії Свята Ніно, яка завершила процес звернення Грузії до Християнства, започаткованого ще у I століття Андрієм Первозваним! Андрій Первозванний у І столітті н.е. був першим проповідником християнства Грузії. Водоспад та пам’ятник Андрію Первозваному! Сарпі – Андрій Первознаний Екскурсія у фортецю Гоніо. Фортеця Гоніо розташована за 12 км на південь від Батумі, біля кордону з Туреччиною. Фортеця вперше згадується ще в Греко-римських літописах, але свій нинішній вид набула XVI  віці, при турках. Перша згадка про фортецю належить Плінію Молодшому (I століття н. е.). Крім того, могила Апостола Матвія, одного з дванадцяти апостолів, імовірно знаходиться у фортеці Гоніо. фортеця Гоніо-1 Сьогодні Ви побачите краси Гірської Аджарії, адже Аджарія – це не лише море та Батумі! Гірська Аджарія: Недалеко від морського узбережжя, за 30 кілометрів від Батумі ми побачимо гірські масиви, швидкі річки та найкрасивіший водоспад Аджарії Махунцеті (висота 30 метрів) а також знамениті Арочний міст часів цариці Тамар, якому близько 900 років! міст Цариці Тамари зима Тут у Гірській Аджарії, ми заглянемо в ресторан – виноробню, спустимося в підвал, познайомимося з методами та особливостями виготовлення та зберігання грузинського вина та проведемо дегустацію! А далі на нас чекає обід з домашніми винами та знаменитими на весь світ стравами грузинської кухні! Повернення до Батумі. Вільний час. Ніч у готелі. 

Путеводитель по Батуми – туры и достопримечательности

4 день 09.03 Сніданок в готелі. Самостійний відпочинок у Батумі 

Батумі. Подорож до серця Грузії — Join UP!

День 5, 10.03 Сніданок. Виселення із готелю. Трансфер до аеропорту до початку реєстрації на рейс.

 Вартість туру на 1 особу при проживанні:

 в готелі 4* – 295 дол 

у готелі 5* – 320 дол 

У вартість пакета входить: 

Проживання у готелі вибраної категорії, номерах Дабл/Твін на сніданках. Доплата за одномісне розміщення 80 дол. 

Користування SPA зоною готелю

 Вечеря «Запрошуємо на аджарський хачапурі!»

 Обід у Гірській Аджарії 8 Березня 

Трансфер аеропорт – готель – аеропорт 

Транспортне обслуговування комфортабельним транспортом Мерседес по всьому маршруту,

 Повне екскурсійне обслуговування за програмою 

У вартість пакета не входить:

 Авіапереліт  від 135 дол 

вхідні квитки в екскурсійні об’єкти,

 зазначені у програмі харчування поза програмою 

особисті витрати

 

 

Тур про кохання

На зображенні може бути: карта

Саме на весну, саме до свята жінок був створений цей тур, який тепер стане постійним у наших авторських програмах! Ми, звичайно ж, проїдемо з вами відомими і впізнаваними по різних фото маршрутами, але й покажемо вам дещо нове!
Ми, звичайно ж, наповнимо романтичними нотками та комфортом ваші дні в Грузії – країні кохання та весни! Ви тільки уявіть, як це незвичайно – на кілька ночей зупинитися у старовинній фортеці, у колоритному готелі! А 8 Березня відзначити не в міському ресторані, а на березі річки під навісами, за столами з хачапурі, шашликами, фореллю, вином… Ну, а найголовніше – це те, про що і про кого ми говоритимемо в нашому Турі про Любов… Повірте, ми можемо здивувати вас!
 
Дата туру: 04.03 – 11.03
Група до 15 осіб!
Маршрут: Тбілісі – Мцхета (Двари, Светіцховелі) – Кахетія (Сігнахі, Бодбе) – Боржомі – Ахалціхе – Вардзія – Кутаїсі – Печери Прометея – Каньйони Мартвілі – Тбілісі.
 
1 день, 04.03 Денний приліт до Грузії. Зустріч у аеропорту Тбілісі. Вітальний хачапурі! Трансфер до готелю. Поселення. Екскурсія по Тбілісі – місту багатих культурних традицій. Відвідування історичної частини міста: Стародавній Храм Сіоні, який прикрашає набережну Кури та споруджено у VI столітті. У ньому зберігаються православні святині як Грузії, а всього християнського світу. Поруч унікальний витвір сучасності – знаменитий скляний Міст Світу. Далі з гір в’ються старовинні криві вулички Тбілісі та знову творіння сучасності — гламурна вулиця Шарден, яку мешканці називають своїми «Єлисейськими полями»
На зображенні може бути: на відкритому повітрі, пам’ятник та замок
Ви побачите один із найстаріших районів міста Абанотубані – район знаменитих сірчаних лазень. Звідси бере початок історія красеня Тбілісі, якому вже 1560 років. Ми прогуляємось дивовижним місцем у цій частині міста…Це місце закликається Інжирова долина. Умиротворення та захоплення – ці почуття охоплюють кожного, хто опинився тут. У цьому ви зможете переконатися самі, побачивши те, чого найменше очікуєте побачити у самому центрі Тбілісі. Вільний час у Тбілісі. Ніч у готелі.
 
День 2, 05.03 Сніданок. Екскурсія “Давня столиця Грузії!” Екскурсія в Мцхету – культове для будь-якого грузина місце. Другий Єрусалим – так називають це місто, тому що тут зберігається сорочка Ісуса Христа, в якій він був розіп’ятий! Стародавня столиця Грузії зі своїм знаменитим монастирем Джварі – справжнім символом становлення християнства на грузинській землі. Варто зазначити, що історичні пам’ятки Мцхети належать до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ще один центр тяжіння у цьому місті Собор Светіцховелі – один із головних соборів грузинської Православної церкви, кафедральний собор, який також включений до програми екскурсії. Сучасний храм зведений на місці першої християнської церкви в Грузії (IV ст.), яка, у свою чергу, зводилася над могилою Св. Сидонії, похованою загорнутою в хітон Ісуса Христа.
Мцхета. Древняя столица Грузии. Второй Иерусалим: dergachev_va — LiveJournal
Повернення до Тбілісі. Вільний час. Ввечері о 19:30 за Вашим бажанням (дод. оплата 25 дол/ос) трансфер на вечерю до ресторану з грузинською кухнею та з танцювальною костюмованою програмою! Сьогодні грузини співають та танцюють для Вас!
 
День 3, 06.03, Сніданок. Запрошуємо до Краю любові та вина! Екскурсія “Там, де в’ється Алазань …!” Сьогодні запрошуємо Вас до красивого та цікавого регіону Грузії – Кахетії. Всі ми пов’язуємо Кахетію зі справжнім грузинським вином, і по праву Кахетія вважається Батьківщиною виноробства. Але Кахетія – це не тільки вино… Ви почуєте історії життя та любові відомих Вам людей, чиє життя було пов’язане з Кахетією. Також ми відвідаємо місце паломництва християн із усього світу монастир Бодбе. Ну і як же бути в Кахетії – батьківщині Грузинського виноробства, і не випити знамениті на весь світ натуральні вина Грузинські!
Кахетия-Сигнахи, Монастырь Бодбе. Экскурсии по Тбилиси. Грузия
Монастир Бодбе розташований у 2-х км. від м. Сігнаги. У церкві під спудом спочивають мощі св. Ніно – просвітительки Грузії – одна з найбільших святинь Грузинської Церкви. Сьогодні ми відвідаємо одне з найромантичніших міст Грузії — Сігнагі, яке називають «місто кохання». Його заснував у XVIII столітті грузинський цар Іраклій II, а назва походить від перського слова «неприступний». Сігнагі розташований на височини серед Алазанської Долини. Звідси відкривається чудовий краєвид на Алазанську долину, де роблять знамениті грузинські вина. Ми помилуємося видами на фортечну стіну та сторожові вежі, які захищали місто протягом століть, і на дивовижно красиві із засніженими вершинами Кавказькі гори. У Сігнагі, у місцевому музеї знаходиться експозиція картин відомого грузинського художника Ніко Піросмані, Ви дізнаєтесь історію його життя і, можливо, захочете зайти в музей, подивитися картини кисті Ніко, навіть якщо Ви не є шанувальником живопису… Відвідування музею з експозицією картин Ніко Піросмані (за бажанням, вх. квиток 5 дол). А далі, за Вашим бажанням (дод. оплата по меню) пробуємо Кахетію на смак! Ви зможете скуштувати страви колоритної грузинської кухні, яка славиться на весь світ, у будинку потомственого кахетинського винороба. Ми піднімемо наші келихи і вип’ємо натурального домашнього вина — білого та червоного та чисту, як сльоза, кахетинську чачу! Повернення до Тбілісі. Вільний час. Ніч у готелі 
День 4, 07.03
Боржоми (Грузия) - все о городе, достопримечательности и фото Боржоми

Приезд в город Ахалцихе. Крепость Рабат.

Мы приглашаем Вас окунуться в средневековье! История крепости начинается с 10 века, но в середине 16 века эту часть Грузии заняли турки, и крепость была полностью перестроена и названа Ахалцихе – «новая крепость», и именно вокруг  крепости возник город Ахалцихе, который сегодня является столицей региона. В 2011-2012 годах крепостной комплекс был полностью реконструирован: восстановлена вся крепостная стена. В верхней части крепости восстановлены мечеть и медресе,  перестроена цитадель и православная церковь IX века, посвященная святому Георгию. Отремонтирован дворец, в котором разместился Исторический музей этого интересного региона Грузии. По Вашему желанию Экскурсия по крепости (оплата вх. билета в закрытую часть)

Экскурсия в крепость Рабат из Тбилиси

А далі ще цікавіше! Ми залишається ночувати у фортеці! Нас чекає готель усередині фортечних стін, із зручними номерами, з красивими видами на місто, СПА центром, та смачною вечерею у ресторані! Ніч у готелі. День 5, 08.03 Сніданок. І знову сьогодні ми говоритимемо не лише про історію, а й про жінок, і про кохання, адже сьогодні Свято Весни та жінок! Сьогодні ми поринемо в історію середньовіччя. Ви побачите унікальні об’єкти стародавньої Грузії, які вражають своїми масштабами. Ми згадаємо обов’язково історію життя та любові дивовижної жінки, мудрої правительки Грузії цариці Тамари! Фортеця Хертвісі. Кріпосний комплекс Хертвісі, за даними істориків, відноситься до X-XI століть, а за відомостями літописця Леонті Мровелі – взагалі до IV століття до нашої ери. Сьогодні вважається, що це одна з найдавніших і найкраще збережених у Грузії фортець феодального періоду.

КРЕПОСТЬ ХЕРТВИСИ

Скальне місто Вардзія. Вардзія – це печерний комплекс XII – XIII століть у регіоні Самцхе-Джавахеті. Понад 600 приміщень (церкви, каплиці, келії, лазні, трапезі, бібліотеки) височіють над лівим берегом річки Мткварі. Протяжність цього комплексу становить приблизно 900 метрів. Всі ці рукотворні будинки йдуть углиб гори на 50 метрів, а піднімаються на висоту восьмиповерхового будинку. Серце будівель Вардзі — храм, висічений у скелі. Крім грузинських святих, на стінах церкви можна побачити зображення великих правителів Сакартвело — цариці Тамари та її отця Георгія ІІІ. Вардзія-1 Після екскурсії у скельному місті, обід на березі річки зі свіжою фореллю та шашликами, а також домашнім грузинським вином на честь свята! Ну що, поїхали далі? Сьогодні ми з вами подивимося ще одну цікаву частину південної Грузії, яка майже три століття, аж до першої половини ХІХ століття була частиною Туреччини. Курорт Абастумані. Напрочуд гарна ущелина, покрита ялиновим лісом, де ніколи не буває вітрів, напрочуд чисте повітря, і багато сонячних днів на рік. Саме Абастумані – унікальне місце в Грузії стало курортом у середині дев’ятнадцятого століття. Хочете знати, у чому його унікальність? Ми розповімо вам про це на екскурсії! Ви побачите красивий центральний камінчик курорту з дерев’яними будинками, прикрашеними химерним дерев’яним різьбленням, храм Олександра Невського, який є точною копією грузинського монастиря Зарзма, і дізнаєтесь багато цікавого про ці місця. Ну і звичайно ж, знову про жінку та про любов до неї! За Вашим бажанням купання в гарячих термальних джерелах, вода в яких повністю проточна і змінюється щодня. Температура води у басейнах від 39 до 43 градусів. Вартість 4 дол/ос. Повернення до фортеці Рабат. Вечеря. Ніч у готелі.

  День 6, 09.03 На зображенні може бути: 7 людей, водойма та природаСніданок. Виселення із готелю. Екскурсійний переїзд Ахалціхе – Сурамі – Мартвілі – Кутаїсі. Сьогодні з південної Грузії ми рушимо до Західної її частини. Дорогою в Кутаїсі проїдемо через гарний перевал, що розділяє Західну та Східну частину Грузії, поговоримо про місця, які багато туристів просто проїжджають повз і не підозрюють навіть, наскільки вони цікаві… Повірте, ми зможемо Вас здивувати). Ви дізнаєтеся багато цікавого про людей, чиї імена та прізвища знайомі вам, а їхнє життя було тісно пов’язане з цими місцями. Екскурсійний переїзд Каньйони Мартвілі – Кутаїсі Каньйон Мартвілі. Це просто приголомшливе своєю красою та незвичайністю місце знаходиться поблизу містечка Мартвілі на річці Абаша. За багато мільйонів років вода проробила в скелях з вапняку дивовижну ущелину, що глибиною досягає 40 метрів, на дні якої власне і протікає річка. Загальна протяжність доступної для огляду частини каньйону близько кілометра. У верхню частину каньйону можна здійснити човнову прогулянку. Стіни каньйону, немов складені спеціально з каменів умілими майстрами, височіють над річкою і утворюють кам’яне склепіння на величезній висоті. Завдяки вкрай вологому мікроклімату зі скель звисають величезні ліани, а стіни вкриті багатовіковими мохами. Тут і там із стін вириваються потоки води, утворюю маленькі струмки та досить потужні водоспади. Рівно посередині каньйон перетворюється на невелику заплаву. А ось далі починається диво: земля розверзлася, і з висоти води річки падають у прірву! Приголомшливе видовище. За бажанням катання на човнах по Каньйону (дод. оплата).

Приїзд до Кутаїсі.Кутаиси (Грузия) — всё о городе, фото, достопримечательности

Ознайомча оглядова екскурсія центром Кутаїсі. Кутаїсі – столиця Західної Грузії, історично друга столиця країни. Кутаїсі – найдавніше місто, вперше в літописах зустрічається згадка про нього в VI-III ст. до зв. е. З 806 р. місто Кутаїсі було столицею Колхідського царства. Кутаїсі-1 Наш затишний маленький готель стоїть у гарному місці, на пагорбі в центрі Кутаїсі, звідки відкриваються краєвиди на все місто. Вільний час, ніч у готелі. Можлива вечеря з вином у готелі (додатково 15 дол/ос, замовляється за два дні до заїзду в готель) День 7, 10.03 Сніданок. Виселення із готелю. Гірська печера Прометей, вхідний квиток 8 дол/ос, катання на човні 6 дол/ос. Печера Прометея є одним із чудес природи Грузії, яка була виявлена ​​лише у 1984 році. Потрапивши в печеру, складається враження, що потрапляєш в інший вимір, у темряві світять лише скелі, освітлені різнокольоровими квітами. З глибини долинає звук мелодії, до якої додається звук води, що капає зверху. У печері виявлено 17 залів. Довжина стежки печери 1050м, яка закінчується найкрасивішим озером. Дослідженнями доведено, що загальна довжина печери становить 20 000 м. Переміщення можливе як пішки, так і на човні. Довжина пішохідної колії становить 1060 м, а довжина прогулянки на човні підземним озером становить 280 м. У Печері Прометея у будь-який час року температура +14 °C. За бажанням обід Переїзд до Тбілісі. Дорогою за бажанням зупинка на обід (дод. оплата). Приїзд до Тбілісі. Поселення до готелю. Вільний час. Ніч у готелі.

День 8, 11.03 Сніданок. Вільний час у Тбілісі, визволення номерів до 12:00. трансфер до аеропорту до початку реєстрації на рейс

Вартість туру на 1 особу 520 $

У вартість пакета входить:

Проживання в готелі в Тбілісі 4 *, і в Ахалцісі 4 *, Кутаїсі 3 * в номерах Дабл / Твін на сніданках Доплата за одномісне розміщення 130 доларів. Користування СПА зоною готелю у фортеці Рабат Харчування згідно з програмою: – вітальний хачапурі – обід на березі річки 8 Березня – вечері в готелі у фортеці Трансфер аеропорт – готель – аеропорт Транспортне обслуговування комфортабельним транспортом Мерседес по всьому маршруту, повне екскурсійне обслуговування за програмою автором туру! Подарунки для жінок! Питна вода в автобусі

У вартість пакета не входить:

Авіапереліт,

страховка

вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, зазначені у програмі

харчування поза програмою

особисті витрати.