fbpx

Грузія

Кутаїсі - Грузія | Житомирська Міська Рада

Грузія

Запрошуємо Вас до Грузії, в цю унікальну країну, що має колосальний туристичний потенціал – протяжне Чорноморське узбережжя, гірські, приморські, бальнеологічні та грязьові курорти; пам’ятники археології, історії, архітектури та мистецтва, багато з яких просто не мають аналогів, а також численні пам’ятки природи. І все це зосереджено на невеликій території, населеній привітним і самобутнім народом, настільки ж давнім, як і сама ця земля. Відкрийте собі різноманіття грузинських вин; досліджуйте гірські стежки і підкоріть найкрасивіші вершини Кавказу, насолоджуйтеся мелодійними поліфонічними піснями та національними танцями, відвідайте музеї та виставки прикладного та образотворчого мистецтва, колоритні місцеві базари, пекарні, кузні, сірчані лазні, лавки давнини.

 

Запрошуємо на побачення у Батумі 8 березня

 5 днів – 4 ночі Дата туру: 05.03 – 09.03 2022

Маршрут: Батумі – Сарпі – Гоніо – Петра – Шекветілі – Гірська Аджарія – Батумі

Национальный парк Мтирала — Friend in Georgia

 1 день, 05.03 Денний приліт у Батумі. Зустріч в аеропорту, трансфер на вітальний аджарський хачапурі. Поселення до готелю. Екскурсія «Запрошуємо на побачення з Батумі» У ці весняні дні красень – Батумі дивуватиме Вас! Подарована від щирого серця ніжна гілочка Мімози асоціюється у нас з весною, зі святом! Ми подаруємо Вам бульвар квітучої мімози! Весь квітучий Батумі сьогодні для Вас! батанічний сад Батумі Батумі знаходиться на узбережжі Чорного моря і, немов дорогою оправою, обрамлений екзотичною флорою субтропіків. Пальми, кипариси, магнолії, бамбук, лимонні та апельсинові дерева пахнуть тут буквально на кожному кроці. Бульвар, який тягнеться вздовж усієї берегової лінії, і приковує до себе погляди туристів – це найдовший і найкрасивіший бульвар у Європі! А ще куточок Італії – площа Piazza, вежа грузинської азбуки, площа Аргонавтів з пам’ятником царівні Медеї та унікальним астрономічним годинником на вежі та багато іншого, чим може здивувати Вас красень місто! Батумський бульвар прикрашають пальми, стилізовані під нічні ліхтарі, що виблискують різнобарвними вогнями будівлі і скульптури і, звичайно ж, «Батумське гігантське металеве кохання – Алі та Ніно» — все це настільки неймовірно, що викликає бурю емоцій у душі навіть найдосвідченіших! Вільний час. Після казкового Батумського заходу сонця, що йде в море, Вам відкриється зовсім інше місто – він, не просто красивий, він, божественно красивий! Лазерне шоу танцюючих фонтанів усіляких відтінків із зображенням 3D – це видовище нікого не залишить байдужим! У вільний час підніміться до вежі ресторану – пам’ятника грузинському алфавіту, який входить до 14 алфавітів світу! Або прокотитеся на колесі огляду – красень місто відкриється Вам з висоти! батумі 1 Вечером Вечеря «Запрошуємо на аджарський хачапурі і не лише)!» Ніч у готелі. 

Крепость Петра в Цихисдзири | Ваш путеводитель по ГрузииДень 2, 06.03 Сніданок. Екскурсія «Знайомство з Чорноморським узбережжям» Фортеця Петра. Відомості про Петра, як відомої історичної фортеці, міського та єпископського центру, збереглися у візантійських історичних джерелах VI-IX ст. (У новелах Юстиніана, в оповіданнях Прокофія Кесарійського тощо). За даними відомостями, на південному кордоні Лазики (Лазика – так називалася нинішня частина Чорноморського узбережжя Грузії), біля моря, на стратегічно важливому місці за наказом імператора Юстиніана (527-565), було побудовано місто, яке відіграло важливу роль у війні римлян з Іраном. . Побудований у скелястих місцях місто назвали Петра, що грецькою мовою означає «камінь, скелю». У VI-IX ст. у джерелах, згадується фортеця Петра як, що входить до Константинопольського патріаршества, одна з єпархій Лазького царства. Петра Ви хочете побачити всю Грузію одразу? Ми запрошуємо Вас згадати казку про Гулівера та ліліпутів та відвідати з нами музей найважливіших архітектурних пам’яток Грузії просто неба «Грузія в мініатюрі». Цікава експозиція, яка познайомить із усіма регіонами Грузії, виконаними на відкритому просторі площею 2 га. На цій території побудовано 54 найзначніші об’єкти в історії та природі Грузії, за якими Грузія сьогодні впізнається у світі. Біля воріт парку, як тільки ви пройдете турнікет, ви відразу потрапляєте у світ мініатюрних палаців, монастирів, печерних міст та фортець. У парку ви побачите не просто схематичні макети, а точні зменшені копії грузинської архітектурної спадщини. Поруч із кожним макетом знаходиться табличка з назвою, описом його особливостей та історії. грузія в мініатюрі На нас чекає ще одне загадкове місце! Це місце – розкішний гай вікових евкаліптів! Серед дерев стоять скульптури всесвітньо відомих композиторів, музикантів, співаків! Щоб послухати, як співає Едіт Піаф, Лучано Паваротті, або грає Бетховен, Вам варто просто присісти на лавочку, наприклад, біля скульптури Бетховена – і великий маестро зіграє спеціально для Вас! Едіт Піаф Повернення до Батумі. Закінчення обслуговування. 

Из Кобулети — к чудесам горной Аджарии! - необычные экскурсии в Кобулети3 день 07.03. Сніданок. Вільний день у Батумі. 4 день 08.03. Сніданок. Вітаємо зі Святом Весни всіх жінок! Сьогодні ми даруємо Вам красу гір! Екскурсія в гірську Аджарію «Романтика моря та гір» Селище Сарпі – кордон із Туреччиною, колишньою Візантійською та Трапезундською імперією, саме звідти, з Каппадокії, тоді ще римської провінції, прийшла до Грузії Свята Ніно, яка завершила процес звернення Грузії до Християнства, започаткованого ще у I століття Андрієм Первозваним! Андрій Первозванний у І столітті н.е. був першим проповідником християнства Грузії. Водоспад та пам’ятник Андрію Первозваному! Сарпі – Андрій Первознаний Екскурсія у фортецю Гоніо. Фортеця Гоніо розташована за 12 км на південь від Батумі, біля кордону з Туреччиною. Фортеця вперше згадується ще в Греко-римських літописах, але свій нинішній вид набула XVI  віці, при турках. Перша згадка про фортецю належить Плінію Молодшому (I століття н. е.). Крім того, могила Апостола Матвія, одного з дванадцяти апостолів, імовірно знаходиться у фортеці Гоніо. фортеця Гоніо-1 Сьогодні Ви побачите краси Гірської Аджарії, адже Аджарія – це не лише море та Батумі! Гірська Аджарія: Недалеко від морського узбережжя, за 30 кілометрів від Батумі ми побачимо гірські масиви, швидкі річки та найкрасивіший водоспад Аджарії Махунцеті (висота 30 метрів) а також знамениті Арочний міст часів цариці Тамар, якому близько 900 років! міст Цариці Тамари зима Тут у Гірській Аджарії, ми заглянемо в ресторан – виноробню, спустимося в підвал, познайомимося з методами та особливостями виготовлення та зберігання грузинського вина та проведемо дегустацію! А далі на нас чекає обід з домашніми винами та знаменитими на весь світ стравами грузинської кухні! Повернення до Батумі. Вільний час. Ніч у готелі. 

Батуми 2022: лучшие туры и экскурсии (с фотографиями) – чем заняться в: Батуми, Грузия | GetYourGuide4 день 09.03 Сніданок в готелі. Самостійний відпочинок у Батумі 

День 5, 10.03 Сніданок. Виселення із готелю. Трансфер до аеропорту до початку реєстрації на рейс.

 Вартість туру на 1 особу при проживанні:

 в готелі 4* – 295 дол 

у готелі 5* – 320 дол 

У вартість пакета входить: 

Проживання у готелі вибраної категорії, номерах Дабл/Твін на сніданках. Доплата за одномісне розміщення 80 дол. 

Користування SPA зоною готелю

 Вечеря «Запрошуємо на аджарський хачапурі!»

 Обід у Гірській Аджарії 8 Березня 

Трансфер аеропорт – готель – аеропорт 

Транспортне обслуговування комфортабельним транспортом Мерседес по всьому маршруту,

 Повне екскурсійне обслуговування за програмою 

У вартість пакета не входить:

 Авіапереліт  від 135 дол 

вхідні квитки в екскурсійні об’єкти,

 зазначені у програмі харчування поза програмою 

особисті витрати

 

Травневі свята  у Батумі

Puppet theater & Clock Tower - Tbilisi, Georgia | Clock tower, Georgia,  Tbilisi

 тур в розробці (очікуються 20.01.22)