fbpx

Єгипет

Хургада vs Шарм-ель-Шейх: яке місце обрати?

Підготували порівняльну характеристику обох курортів, щоб мук вибору більше не було.

Хургада – курорт на західному узбережжі Червоного моря. Раніше тут знаходились рибацькі поселення, готелі ж почали з’являтись у другій частині 20-го сторіччя.

Шарм-ель-Шейх – курорт на півдні Синайського півострову. Існує фактично як туристичний курорт, місцеве населення тут практично не проживає.

Пляжі:

Шарм-ель-шейх: тут є багато коралів, медузок та різноманітних рибок. Часто для заходу в воду потрібні капці. Однак, враження від плавання у масці будуть незабутніми!

Хургада: якщо ви шукаєте пологий вхід та ніжний пісочок – вам сюди. Багатий підводний світ на території готелів тут скоріше виключення. Однак, сім’ї з малятами точно залишаться задоволеними.

Погода:

Хургада: більш вітряна (в залежності від регіону), тому рекомендуємо радити її для відпочинку літом. Зимою ж необхідно вибирати готелі в добре захищених бухтах.

Шарм-ель-шейх: гори захищають курорт від сильних вітрів та непогоди. Саме тому, зимою тут набагато приємніше.

Розваги та пам’ятки:

Шарм-ель-шейх: окрім тусовочних вуличок з барами, дискотеками та розвагами, на вас чекає і Старе місто з надзвичайними морепродуктами. Популярні екскурсії: Гора Мойсея, «Блакитна діра» (Blue Hole) в Дахабі, морська екскурсія в заповідник Рас-Мухаммед або наземна до воріт Аллаха.

Хургада: цей курорт не має настільки крутої інфраструктури як Шарм, однак звідси ви з легкістю можете потрапити в Луксор та «єгипетську Венецію» – Ель-Гуну. Також від Хургади комфортніше їхати на піраміди у Гізу, Каїр.

Шопінг:

І там, і там ви точно зустрінете славетних єгипетських продавців, з якими доведеться добряче торгуватись. Однак, в Хургаді ціни будуть нижче, а магазинів з фіксованою вартістю – більше.

Віза

Шарм-ель-шейх: до 13 ночей бескоштовно

 Хургада  25$ з  паспорта

Найкращий час для відвідування Єгипту. У сезон з лютого по квітень і з жовтня до грудня стоїть хороша погода і в готелях порівняно невелика кількість туристів, тому це найкращий час для відвідування Єгипту. У ці місяці можна насолодитися круїзом по Нілу, подорожем по Сінаю або просто відпочити на узбережжі Червоного моря.

ХУРГАДА

Сонячна Хургада – найбільший з усіх курортів Єгипту. Яскраве сонце і тепле море, пишність коралових рифів, східні танці – свято, яке чекає на вас у Хургаді цілий рік. Завдяки низькій вологості та постійному бризу з моря, навіть при високій температурі повітря спека переноситься дуже легко і південна спека не виснажує. Клімат сприятливий для будь-якого віку без винятку.