fbpx

Марса Алам

Марса Алам

Кілька причин, чому хоч одного разу, але потрібно відвідати Марса Алам 🙂 

 1. Дайвінг з акулами. Хоча більшість туристів панічно боїться акул і бачить цих риб в кожному шереху води — є окрема категорія дайверів, які Янута з усього світу сюди, щоб поплавати з ними. Звичайно, не у готелів 🙂 І одна з найбільш довгоочікуваних зустрічей — з китової акулою. При своїх розмірах харчується риба планктоном 🙂

 2. Дайв-сафарі на 3-5 днів. Ще одна цікава «екскурсія» для тих, хто любить багато моря, багато занурень або навіть снорклинга. Ізщз Марс організують кілька програм сафарі на 3-5-7 днів по островам, рифів, бухт. Сафарі на 7 днів заходить в Хургаду і навіть Шарм! Це приголомшливе пригода!

 3. Риболовля з Хаматов. 2-3 дня у відкритому морі, з ночевой, з їжею, напоями і всім необхідним для риболовлі. Риби — багато, вражень — ще більше. Свіжу рибу можна попросити приготувати відразу і на кораблі 🙂

 4. Інший відпочинок. Давайте забудемо про готелі. Марса Алам — це ще й еко-кемпінги, і один з найпопулярніших — Бедуїнська село поруч з бухтою Накарі. Тиша, спокій, багато моря, багато йоги, споглядання і перезугрузкі. Тут зупиняються і дайвери, і снорклери, і фрідайвери. Часто проходять численні семінари та «зльоти».

 5. Національні парки. Опустимо всі відомі і скажемо про двох дійсно унікальних — Кулан з мангровими лісами і ель-Найзак — «басейн» метеоритного походження. 6. Кайтсерфинг. Воно варте того, щоб спробувати і — закохатися. Вітер, море, сонце, хвилі і бірюзова гладь. Саме в Марсі знаходяться одні з кращих європейських шкіл кайтсерфінгу, а недалеко від Хаматов ціла «село» — упорядкований, молодіжний і стильний кемпінг для тих, хто приїхав саме за адреналіном і вітром! І це, до речі, далеко не весь список того, що пропонує регіон, де «тільки пустеля» і робити нічого :))