fbpx

Танзанія (Занзібар)

Танзанія (Занзібар)

Танзанія 

Дорогоцінний алмаз Африки гора Кіліманджаро, заповідник Серенгеті, кратер Нгоронгоро, озеро Вікторія, величний Ніл і острів Занзібар

Ці землі є одним з місць, де зароджувалося людство. Першим слідам гомінідів тут — приблизно 3,6 млн років. Тут жили племена бушменів, готтентотів і банту. Потім на ці території прийшли перси, а після — араби. Саме з них і племен, що вже жили тут, створилася нова етнічна спільність — суахілі. У XVI столітті ці землі контролювали португальці, але в XVII столітті араби повністю вигнали їх. Потім був довгий період работоргівлі, тільки в середині XIX століття, з появою європейських місіонерів, тут заборонили рабство. В кінці цього ж століття Німеччина зробила ці землі своєю колонією. Після Першої світової війни території перейшли під опіку Великобританії, потім був період соціалістичного устрою, за яким слідувало встановлення демократії.

Ця дивовижна країна занурить вас у світ дикої природи: на вас чекають спекотні савани, величні гори, величезні озера і «Велика африканська п’ятірка» — головні тварини Африки. Пляжі порадують білосніжним піском, блакитними водами Індійського океану і тропічною зеленню. Знайомство з племенем масаїв додасть подорожі особливого колориту. Щоб повністю відчути дух цієї країни, можна знайти та підібрати онлайн тур до Танзанії. Яскраві африканські та тропічні пейзажі прикрасять ваші спогади, які будуть радувати довгий час.

Мандрівники купують тури в Танзанію, щоб:

  • Насолодитися неймовірними африканськими видами. Понад 44% країни займають заповідні території. Найпопулярнішими національними парками є: Нгоронгоро, який знаходиться в кратері величезного вулкана; Руаха, де знайомство з флорою і фауною можна поєднати з відвідуванням розкопок археологів; Серенгеті порадує різноманітністю тварин і природних об’єктів, їх можна розглянути з висоти польоту повітряної кулі; гора Кіліманджаро, що височіє над широкими просторами рівнин.
  • Побувати на сафарі в національних парках. Крім неймовірних і захопливих ландшафтів, тут величезна кількість різних тварин: зебри, антилопи, гепарди, бабуїни та багато інших. Величезною удачею вважається побачити всю «Велику африканську п’ятірку» — лева, слона, носорога, буйвола і леопарда.
  • Позасмагати на Занзібарі. Цей острів славиться кращими пляжами в Танзанії: білосніжний пісок, блакитна прозора вода Індійського океану, яскрава тропічна зелень, кокосові пальми.
  • Познайомитися з масаями. Це корінне населення дбайливо береже традиції та культуру. Колись войовниче плем’я тепер з радістю знайомить туристів з місцевим колоритом. Гості можуть побачити побут масаїв, їхні традиційні танці в національних костюмах та інше.

✔️ Види розваг по регіонах

Хоч і країна досить велика, можна виділити такі три туристичні напрямки:

  • Головні міста: столиця країни — Додома, а також Мванза і Дар-ес-Салам. Найцікавішим для мандрівників є Стоун-Таун на острові Занзібар.
  • Насолоджуватися африканською природою можна в нацпарках.
  • Основні курортні зони зосереджені на Занзібарі, Пембі та Мафії.

✔️ Клімат і сезони

Тут є дві кліматичні зони. У прибережній частині вона спекотна і волога, на материку — суха. Протягом року залежно від сезону температура змінюється в рамках + 20-32 °C. На узбережжі термометр не показує нижче рівня +25 °C.