fbpx

Шарм ель шейх

Шарм-ель-Шейх

Це не зовсім Єгипет – це Шарм-ель-Шейх, найсучасніший і динамічно розвивається курорт Синайського півострова. Тут розкинулися численні готелі, торгові центри, ресторани, які об’єдналися у всесвітньо відомий місто-курорт. Шарм-ель-Шейх – ідеальне місце для відпочинку туристів: ціни тут досить доступні, сервіс в готелях досить високий, всього 4 години льоту, а теплий і сухий клімат сприяє відпочинку цілий рік Середня температура води в Шарм-ель-Шейху не опускається нижче + 23 ° C навіть взимку, чому сприяють коралові рифи. Дощі в Шарм-ель-Шейху бувають дуже рідко, повітря сухе і тепле в будь-який час року. Єдине, що може затьмарити зимову подорож – сильний вітер.

ВВЕДІТЬ БАЖАНЕ МІСТО ТА ДАТУ ВИЛІТА
ТА ПОДИВІТЬСЯ НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ САМЕ ДЛЯ ВАС
Tours.ua module initialization...
Наама Бей

Це найбільш захищена бухта курорту. Тут прекрасний піщаний пологий захід у море, пляж, очищений від коралів. Ідеально підійде для відпочинку з дітьми, але молоді, і любителям дайвінгу також знайдеться чим зайнятися коралові рифи є недалеко від берега. У Наама Бей є де прогулятися вечорами широка і довга набережна з рядами ресторанчиків, кафе, магазинів, старе місто (Old Market) знаходиться в близькій досяжності, а також безліч клубів і дискотек (відоме Hard Rock Café знаходиться саме в Наама).

Шаркс Бей

Пляжі в цій бухті дивовижні коралові плато починаються від самого берега і заходять далеко в море, більшість пляжів оснащені короткими понтонами. Дайвінгцентри є при кожному готелі, досвідчені інструктори навчать вас азам майстерності і супроводжуватимуть на зануренні. Занурюватися можна в буквальному сенсі з берега, течій практично немає, глибина в середньому близько 20 м, видимість відмінна!

Хадаба

Ця бухта розташована між НаамаБей і ШармельМайєю. У Хадаба є чудове глибоке море, коралові рифи, нічні клуби та магазини.

Рас Ум ель Сід

Затишно розташована бухта за горами з красивими садами коралів і безліччю рибок. Її оцінять любителі снорклинга і дайвінгу. У РасУммельСіде також практично при кожному готелі є дайвінгцентри і окремі школи дайвінгу.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Для туристів прилітають в аеропорт Шарм-Ель-Шейха! Важливо знати, що зараз в аеропорту Шарма працюють 2 окремих терміналу, особливо самостійних туристів, які беруть таксі або замовляють Індивідуальний трансфер щоб були в курсі з якого терміналу будуть вилітати. 

✅ Термінал 1 (Основний) сюди прилітаю і вилітаю: Azure, SkyUp, Turkish airline, bees airline, Egyptair, Russia airline В цьому терміналі по прильоту є салони, де можна купити симкарту (Vodafone, Orange, etisalat)

✅ Термінал 2 Сюди прилітають і відлітають: May, Роза вітрів (windrose), Belavia в цьому новому терміналі є тільки один салон зв’язку, в якому можна купити сімку по прильоту – Vodafone.